Aukcja fotografii Pawła Pierścińskiego

101 Projekt Galeria Sztuki Współczesnej i Dom Aukcyjny oferuje zakup kolekcjonerskich prac artysty fotografika Pawła Pierścińskiego.

Do nabycia są prace z zestawów “Portret ziemi Kieleckiej”, “Kielecczyzna przemysłowa”, “Krajobraz z przednim planem” i “Rozety”.

fot. Paweł Pierściński

11 prac, sygnowanych, datowanych i opisanych przez Pawła Pierścińskiego można nabyć na aukcji w Domu Aukcyjnym ONE BID

Link do aukcji – AUKCJA FOTOGRAFII PAWŁA PIERŚCIŃSKIEGO

Aukcja prac wystawionych przez 101 Projekt Galeria Sztuki Współczesnej zakończy się 9 lipca br. o godz. 12:00.

fot. Paweł Pierściński

Opracował Krzysztof Zając